14 Δεκεμβρίου 2018

Η αγωνιστική δραστηριότητα στο πόλο 12-18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

  ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ   Παγκόσμια Πρωταθλήματα World League Ολυμπιακοί Αγώνες ΔιεΘνείς Φιλικοί Αγώνες Champions League   Europa Cup EUROPA CUP ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΡΙΤΗ 19.00 ΡΟΥΖΑ ΡΩΣΙΑ-ΟΥΓΓΑΡΙΑ 8-15   20.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ 14-9 LIVE   20.30 ΚΡΕΦΕΛΝΤ ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΜΑΛΤΑ 23-9   21.00 ΧΑΡΚΟΒΟ ΟΥΚΡΑΝΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ 3-11   21.00 ΓΕΝΟΒΑ ΙΤΑΛΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ 12-3   19.00 ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΡΟΥΜΑΝΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ 6-13 Eurocup Len Trophy Supercup Euroleague Πανευρωπαϊκά Πρωταθλήματα Πανασιατικά Πρωταθλήματα Παναμερικανικά Πρωταθλήματα Παναφρικανικά Πρωταθλήματα Ελλάδα ΕΛΛΑΔΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΥΔΡΑΙΚΟΣ 13-3 LIVE ΣΑΒΒΑΤΟ 14.00 ΛΑΙΜΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΓΛΥΦΑΔΑ LIVE   15.00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΠΑΟΚ-ΧΙΟΣ LIVE   16.00 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΦΘ   16.00 ΧΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ LIVE   18.00 ΓΟΥΔΗ ΑΠΟΛΛΩΝ-Π. ΦΑΛΗΡΟ LIVE ΕΛΛΑΔΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.00 ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΗΡΕΑΣ Χ.-ΓΛΥΦΑΔΑ   15.30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   17.00 ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΡΙΣΑ-ΝΕΠ LIVE   17.30 ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ   ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ «ΑΡΗΣ ΓΚΛΙΑΤΗΣ» ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ       19.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ       20.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ       21.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΠΑΟ-Π.ΦΑΛΗΡΟ     ΣΑΒΒΑΤΟ 11.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ       12.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙ-ΠΑΟ       13.30 ΙΛΙΣΣΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ       14.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ       18.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ       19.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙ-Π.ΦΑΛΗΡΟ       20.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ       21.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ     ΚΥΡΙΑΚΗ 09.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Α1-Β2   ΗΜΙΤ 1   10.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Α2-Β1   ΗΜΙΤ 2   11.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Α3-Β3   Θ. 5-6   12.30 ΙΛΙΣΣΙΟ Α4-Β4   Θ. 7-8   17.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ       18.00 ΙΛΙΣΣΙΟ ΤΕΛΙΚΟΣ     Κύπρος Ουγγαρία ΟΥΓΓΑΡΙΑ A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 21.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΧΟΝΒΕΝΤ-ΒΑΖΟΥΤΑΣ 2-20   NCAA Γαλλία ΓΑΛΛΙΑ A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.00 ΜΠΟΡΝΤΟ ΜΠΟΡΝΤΟ-ΝΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΛΙΛ ΛΙΛ-ΝΑΝΣΙ   18.00 ΠΑΡΙΣΙ ΟΝΤΟΝΤ-ΛΙΜΟΖ   Γερμανία ΓΕΡΜΑΝΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΣΠΑΝΤΑΟΥ-ΠΟΤΣΝΤΑΜ   17.00 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓ-ΕΣΛΙΓΚΕΝ   19.00 ΠΛΑΟΥΕΝ ΠΛΑΟΥΕΝ-ΑΝΟΒΕΡΟ   19.00 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ-ΝΙΟΥΚΟΛΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 14.00 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΝΙΟΥΚΟΛΝ Ιταλία ΙΤΑΛΙΑ A1 ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΒΕΡΟΝΑ ΒΕΡΟΝΑ-ΟΡΤΙΤΖΙΑ   17.30 ΡΩΜΗ ΛΑΤΣΙΟ-ΚΑΤΑΝΙΑ   19.00 ΤΕΡΓΕΣΤΗ ΤΡΙΕΣΤΕ-ΡΕΚΟ   19.00 ΣΑΒΟΝΑ ΣΑΒΟΝΑ-ΜΠΛΙΑΣΚΟ   19.00 ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ-ΠΟΣΙΛΙΠΟ   19.00 ΜΠΡΕΣΙΑ ΜΠΡΕΣΙΑ-ΚΟΥΙΝΤΟ   21.00 ΝΑΠΟΛΗ ΚΑΝΟΤΙΕΡΙ-ΡΟΜΑ    ΙΤΑΛΙΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΡΑΠΑΛΟ ΡΑΠΑΛΟ-ΒΕΡΟΝΑ   16.00 ΑΝΤΖΙΟ ΑΝΤΖΙΟ-ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ   19.00 ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ ΜΠΟΛΙΑΣΚΟ-ΤΟΡΕ ΝΤΕΛ ΓΚΡΙΦΟ   19.00 ΠΑΝΤΟΒΑ ΠΑΝΤΟΒΑ-ΟΡΙΖΟΝΤΕ   19.30 ΡΩΜΗ ΡΟΜΑ-ΜΙΛΑΝΟ   Ολλανδία       Ρωσία  ΡΩΣΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 18.00 ΑΣΤΑΝΑ ΑΣΤΑΝΑ-ΣΠΑΡΤΑΚ...

Ρεκόρ η Ευτυχία Ιωαννίδη στο Βόλο

Η Ευτυχία Ιωαννίδη πρωταγωνίστησε στην ημερίδα ορίων για το γκραν πρι του κυπέλλου Χριστουγέννων (Καρπενήσι, 8-9 Δεκεμβρίου), που πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο στο κολυμβητήριο του Βόλου (πισίνα 25μ.). Η νεαρή κολυμβήτρια της Νίκης Βόλου σημείωσε πανελλήνιο ρεκόρ στα 400 μικτή ατομική, στην κατηγορία των Παγκορασίδων Β, με...

Τρία ρεκόρ στη Θεσσαλονίκη

Με τρία πανελλήνια ρεκόρ ολοκληρώθηκαν οι αγώνες της ημερίδας ορίων για το γκραν πρι του κυπέλλου Χριστουγέννων, που πραγματοποιήθηκαν στο Εθνικό κολυμβητήριο της Θεσσαλονίκης. Η Βασιλική - Μαρία Κίρτσογλου του Άρη Θεσσαλονίκης σημείωσε Πανελλήνιο ρεκόρ κορασίδων στα 100μ. ύπτιο 25άρας πισίνας με επίδοση 1.02.42 (κατέρριψε...

Διπλό Πανελλήνιο ρεκόρ από την Παυλοπούλου

Η Νικολέτα Παυλoπούλου ήταν η μεγάλη πρωταγωνίστρια στην ημερίδα ορίων για το γκραν πρι του κυπέλλου Χριστουγέννων (πραγματοποιηθεί αρχές Δεκεμβρίου στην πόλη του Καρπενησίου), που πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο στο κολυμβητήριο του Χαλανδρίου στην Αθήνα. Με επίδοση 1.02.02 η Ελληνίδα πρωταθλήτρια σημείωσε νέο πανελλήνιο ρεκόρ (γυναικών...

Πανελλήνιο ρεκόρ από Σίσκο, Φυκατά και Ιωαννίδη

Με τρία πανελλήνια ρεκόρ κατηγοριών ολοκληρώθηκε η πρώτη μέρα των ημερίδων ορίων που πραγματοποιήθηκαν στην Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη στο πλαίσιο του Γκραν Πρι «Κύπελλο Χριστουγέννων» που θα πραγματοποιηθεί στις 8 και 9 Δεκεμβρίου στην πόλη του Καρπενησίου. Πρωταγωνιστές ήταν ο Απόστολος Σίσκος του ΠΑΟΚ...

Ημερίδες για το Γκραν Πρι σε Χαλάνδρι και Θεσσαλονίκη

Ημερίδες ορίων για το το Γκραν Πρι κολύμβησης “Κύπελλο Χριστουγέννων” που διεξάγεται στο Καρπενήσι 8 και 9 Δεκεμβρίου, διεξάγονται το Σαββατοκύριακο (10-11 Νοεμβρίου) σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Για τα σωματεία του 2ου Ομίλου Αττικής (η ημερίδα του 1ου έγινε το προηγούμενο Σαββατοκύριακο), οι αγώνες θα...

Τετρακόσιοι κολυμβητές στο Χαλάνδρι

Η πρώτη ημέρα της 1η Ημερίδας της χρονιάς (25μ.) για το Γραν Πρι Χριστουγέννων (Καρπενήσι, 8-9 Δεκεμβρίου), για τα σωματεία της Αττικής ολοκληρώθηκε  σήμερα (3/11), στο κολυμβητήριο Χαλανδρίου. Στην πρώτη ημέρα έλαβαν μέρος 402 κολυμβητές και κολυμβήτριες από 19 σωματεία, χωρίς να υπάρχει κάποια επίδοση...

Πρώτη ημερίδα στο Χαλάνδρι και «Φιλίππεια» στην Καβάλα

Η 1η Ημερίδα (25μ.) για το Γκραν Πρι Χριστουγέννων (Καρπενήσι, 8-9 Δεκεμβρίου), για τα σωματεία της Αττικής (1ος Όμιλος), διεξάγεται το Σαββατοκύριακο (3-4 Νοεμβρίου, στο Δημοτικό κολυμβητήριο Χαλανδρίου. Μετέχουν συνολικά 402 κολυμβητές / τριες από 19 Σωματεία, με ώρες έναρξης των αγώνων, το Σάββατο 17.00...

Η αγωνιστική δραστηριότητα στο πόλο 23-28 Οκτωβρίου 2018

    Παγκόσμια Πρωταθλήματα World League Ολυμπιακοί Αγώνες   Φιλικοί Αγώνες Champions League Europa Cup EUROPA CUP ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΡΙΤΗ 18.30 ΣΙΜΠΕΝΙΚ ΚΡΟΑΤΙΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ 17-4   19.00 ΒΑΛΕΤΑ ΜΑΛΤΑ-ΡΩΣΙΑ 5-18   19.00 ΠΟΝΤΓΚΟΡΙΤΣΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ-ΙΤΑΛΙΑ 11-8 πεν.   21.00 ΟΥΤΡΕΧΤΗ ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΟΥΚΡΑΝΙΑ 15-5   21.00 ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΙΣΠΑΝΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ 5-7 LIVE ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 ΣΟΛΝΟΚ ΟΥΓΓΑΡΙΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ 17-9 Eurocup Len Trophy Supercup Euroleague Πανευρωπαϊκά Πρωταθλήματα Πανασιατικά Πρωταθλήματα Παναμερικανικά Πρωταθλήματα Παναφρικανικά Πρωταθλήματα Ελλάδα ΕΛΛΑΔΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΠΑΟΚ-Π.ΦΑΛΗΡΟ 4-6 LIVE, ΕΡΤ2   16.00 ΧΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ-ΧΙΟΣ 14-11 LIVE   16.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ 16-4   18.00 ΓΟΥΔΗ ΑΠΟΛΛΩΝ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 5-9 LIVE   18.00 ΑΛΙΜΟΣ ΥΔΡΑΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ 6-6   18.00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΟΦΘ 12-4 ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ: ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.30 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 12-1   19.30 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΓΛΥΦΑΔΑ 14-5   20.30 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΠΑΟ 4-16   21.30 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΠΑΟΚ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 14-2 ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ 8-7   11.30 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ 9-9   12.30 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΠΑΟΚ-ΠΑΟ 4-7   13.30 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2-11   17.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ 8-8   18.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 4-10   19.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΠΑΟΚ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 15-5   20.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΠΑΟ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 13-3 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΠΑΟΚ 2-5 ΗΜΙΤ 1   11.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΠΑΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ 14-9 ΗΜΙΤ 2   16.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 7-8 πεν.   17.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 6-12   18.00 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ 8-9 πεν.   12.30 ΒΟΥΛ/ΝΗ ΠΑΟ-ΠΑΟΚ 13-3 ΤΕΛΙΚΟΣ   ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ: ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ   21.15 ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ   21.00 ΝΙΚΑΙΑ ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ   18.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΟΤΣΝΤΑΜ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ   19.10 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΚΑΣΤΕΛΑ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ   20.20 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΡΥΦΑΛΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΟΤΣΝΤΑΜ ΠΑΙΔΕΣ   21.15 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΑΟ ΠΑΙΔΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 ΝΙΚΑΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ   10.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ   11.10 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΠΑΟ-ΠΟΤΣΝΤΑΜ ΠΑΙΔΕΣ   12.20 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΠΟΤΣΝΤΑΜ-ΚΑΣΤΕΛΑ ΜΙΝΙ...

Η αγωνιστική δραστηριότητα στο πόλο 15-21 Οκτωβρίου 2018

    Παγκόσμια Πρωταθλήματα World League Ολυμπιακοί Αγώνες   Φιλικοί Αγώνες Champions League   Europa Cup Eurocup Len Trophy Supercup Euroleague Πανευρωπαϊκά Πρωταθλήματα   Πανασιατικά Πρωταθλήματα Παναμερικανικά Πρωταθλήματα Παναφρικανικά Πρωταθλήματα Ελλάδα ΕΛΛΑΔΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.00 ΛΑΙΜΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4-12 LIVE   15.00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΟΦΘ-ΧΑΝΙΑ 6-13 LIVE   17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΠΑΟΚ 5-4 LIVE   18.00 ΙΩΝΙΚΟ ΧΙΟΣ-ΥΔΡΑΙΚΟΣ 7-14 LIVE   18.00 ΑΛΙΜΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 6-9 LIVE   19.00 Π.ΦΑΛΗΡΟ Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 8-6 LIVE   ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ COMPACT FUN ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.45 ΓΕΡΑΚΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 9-6  ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΕΡΑΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.  ΣΑΒΒΑΤΟ 14.15 ΓΕΡΑΚΑΣ ΡΟΗ-ΠΑΟ 11-2 Κύπρος Ουγγαρία   ΟΥΓΓΑΡΙΑ A1 ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΒΑΖΟΥΤΑΣ-ΑΒΟΥΣ 15-8   19.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΠΕΤΣ 15-9   19.00 ΕΓΚΕΡ ΕΓΚΕΡ-KSI 12-4   20.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΧΟΝΒΕΝΤ-ΣΕΝΤΕΣ 10-5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.15 ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ-ΟΥΙΠΕΣΤ 8-7 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΣΟΛΝΟΚ ΣΟΛΝΟΚ-ΒΑΣΑΣ 16-6   20.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΟΡΒΟΣΙ-ΚΑΠΟΣΒΑΡ 21-3   20.30 ΜΙΣΚΟΛΤΣ ΜΙΣΚΟΛΤΣ-ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ 13-5    ΟΥΓΓΑΡΙΑ A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.15 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΒΑΖΟΥΤΑΣ-ΟΥΙΠΕΣΤ 7-6   17.00 ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΖΕΓΚΕΝΤ 17-10   18.00 ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ ΤΑΤΑΜΠΑΝΙΑ-ΣΕΝΤΕΣ 4-10   20.45 ΕΓΚΕΡ ΕΓΚΕΡ-ΝΤΟΥΝΑΙΒΑΡΟΣ 7-9 NCAA NCAA ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΟΛΥΜ/ΡΙΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΡΙΤΗ 1000ΟΑΚΣ ΡΕΝΤΛΑΝΤ-ΛΟΥΘΕΡΑΝ 7-8   ΝΤΕΙΒΙΣ-ΛΑ ΣΑΛ 8-13   ΟΡΑΝΤΖ ΓΟΥΙΤΙΕΡ-ΤΣΑΠΜΑΝ 12-11   ΠΑΣΑΝΤΙΝΑ ΟΞΙΝΤΕΝΤΑΛ-ΚΑΛΤΕΚ 12-7 ΠΕΜΠΤΗ ΓΟΥΙΤΙΕΡ ΛΟΥΘΕΡΑΝ-ΓΟΥΙΤΙΕΡ 7-12   ΛΑ ΒΕΡΝ ΤΣΑΠΜΑΝ-ΛΑ ΒΕΡΝ 17-10   ΦΡΕΣΝΟ ΜΠΑΠΤΙΣΤ-ΦΡΕΣΝΟ 15-8   ΡΕΝΤΛΑΝΤΣ ΚΑΛΤΕΚ-ΡΕΝΤΛΑΝΤΣ 5-17 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Σ.ΚΛΑΡΑ ΧΑΡΒΑΡΝΤ-ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ 13-15   Σ.ΚΛΑΡΑ ΒΑΓΚΝΕΡ-ΣΤΑΝΦΟΡΝΤ 4-19   ΛΑ ΤΖΟΛΑ ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ-ΣΑΝ ΝΤΙΕΓΚΟ 4-15 ΣΑΒΒΑΤΟ Σ.ΚΛΑΡΑ ΒΑΓΚΝΕΡ-Σ.ΚΛΑΡΑ 10-13   ΚΛΕΡΜΟΝΤ ΟΞΙΝΤΕΝΤΑΛ-ΠΟΜΟΝΑ 7-14   ΡΕΝΤΛΑΝΤΣ ΚΑΛΤΕΚ-ΛΟΥΘΕΡΑΝ 10-16   ΜΑΛΙΜΠΟΥ ΠΕΠΕΡΝΤΑΙΝ-ΙΡΒΑΙΝ 13-12   ΣΤΟΚΤΟΝ ΣΑΝΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ-ΠΑΣΙΦΙΚ 11-12   ΛΟΝΓΚ ΜΠΙΤΣ USC-ΛΟΝΓΚ ΜΠΙΤΣ 13-6   ΣΑΡΑΤΟΓΚΑ ΜΠΡΑΟΥΝ-ΛΟΓΙΟΛΑ 13-12   Σ. ΚΛΑΡΑ ΜΠΑΚΝΕΛ-ΣΑΝ ΧΟΣΕ 18-20   ΛΑ ΒΕΡΝ ΡΕΝΤΛΑΝΤΣ-ΛΑ ΒΕΡΝ 10-9 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΠΕΡΚΛΕΙ ΜΠΕΡΚΛΕΙ-ΣΑΝΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ 13-12   ΣΤΑΝΦΟΡΝΤ ΣΤΑΝΦΟΡΝΤ-ΠΑΣΙΦΙΚ 15-7   Σ.ΚΛΑΡΑ ΜΠΑΚΝΕΛ-ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ 14-15   Λ.Α. ΠΕΠΕΡΝΤΑΙΝ-USC 6-17   Σ.ΚΛΑΡΑ ΣΕΝΤ ΦΡΑΝΣΙΣ-ΣΑΝ ΧΟΣΕ 10-9   Σ.ΚΛΑΡΑ ΜΠΡΑΟΥΝ-ΣΑΝ ΧΟΣΕ 11-3 Γαλλία ΓΑΛΛΙΑ A1...